🔒 Discreet verzonden | 🔐 Veilig betalen | Visa · Mastercard · Bancontact · iDEAL · PayPal
Collectie: Divers BDSM hebbedingetjes
-
TABOOM Dona Peacock – Kietelveer Roségoud 27 cm
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $29.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $29.00Geen beoordelingen -
Eddy BDSM Teddy Red – Rode Leren Fetish Knuffel 30 cm
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $183.00Normale prijsEenheidsprijs / per$206.00Aanbiedingsprijs $183.00Geen beoordelingenAanbieding -
BUTTR Devil Dog Buttplug – XXL Anale Plug voor Gevorderden
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $56.00Normale prijsEenheidsprijs / per$71.00Aanbiedingsprijs $56.00No reviewsAanbieding -
Nieuw
Master Series Gimp Bear Zwart – BDSM Teddybeer met Gimp Masker & Vegan Leren Outfit 25cm
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $56.00Normale prijsEenheidsprijs / per$69.00Aanbiedingsprijs $56.00No reviewsAanbieding -
Black Leather Y-Split Paddle – Leren Impact Paddle met Gespleten Slagvlak
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $40.00Normale prijsEenheidsprijs / per$43.00Aanbiedingsprijs $40.001 reviewAanbieding -
Mini Flogger Sleutelhanger Zwart Suède – Subtiel BDSM Accessoire
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $10.00Normale prijsEenheidsprijs / per$11.00Aanbiedingsprijs $10.00Aanbieding -
Donkergrijze Vos Staart Vegan 56cm - Kunstvacht Tickler voor Sensual Play
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $34.00 -
2Confess Kaartspel – Erotisch Spel over Verboden Fantasieën voor Koppels
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $29.00Normale prijsEenheidsprijs / per$34.00Aanbiedingsprijs $29.00Aanbieding -
Leisteen Onderzetter met BDSM Logo - Stijlvolle BDSM Onderzetters Set
🔒 Discreet verzondenNormale prijs Vanaf $10.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs Vanaf $10.00Leisteen Onderzetter met BDSM Logo - Stijlvolle BDSM Onderzetters Set
Normale prijs Vanaf $10.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs Vanaf $10.00Leisteen Onderzetter met BDSM Logo - Stijlvolle BDSM Onderzetters Set
Normale prijs Vanaf $10.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs Vanaf $10.00 -
Blauwe Love Balls met Handgreep – Duo Vaginale Ballen | Silicone | 66g
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $11.00Normale prijsEenheidsprijs / per$18.00Aanbiedingsprijs $11.00Aanbieding -
Uitrekbare Penis Sleutelhanger met Veer & Studs - Zwart of Roze
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $7.00Normale prijsEenheidsprijs / per$8.00Aanbiedingsprijs $7.00Uitrekbare Penis Sleutelhanger met Veer & Studs - Zwart of Roze
Normale prijs $7.00Normale prijsEenheidsprijs / per$8.00Aanbiedingsprijs $7.00Uitrekbare Penis Sleutelhanger met Veer & Studs - Zwart of Roze
Normale prijs $7.00Normale prijsEenheidsprijs / per$8.00Aanbiedingsprijs $7.00Aanbieding -
BDSM Logo Sleutelhanger 27 mm – Metaal met Acryl Coating, 4 Kleurvarianten
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $6.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $6.00BDSM Logo Sleutelhanger 27 mm – Metaal met Acryl Coating, 4 Kleurvarianten
Normale prijs $6.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $6.00BDSM Logo Sleutelhanger 27 mm – Metaal met Acryl Coating, 4 Kleurvarianten
Normale prijs $6.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $6.00 -
Artificiële Veer Kietelaar | Zachte Sensual Play Tickler – Diverse Kleuren
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $8.00Normale prijsEenheidsprijs / per$14.00Aanbiedingsprijs $8.00Artificiële Veer Kietelaar | Zachte Sensual Play Tickler – Diverse Kleuren
Normale prijs $8.00Normale prijsEenheidsprijs / per$14.00Aanbiedingsprijs $8.00Artificiële Veer Kietelaar | Zachte Sensual Play Tickler – Diverse Kleuren
Normale prijs $8.00Normale prijsEenheidsprijs / per$14.00Aanbiedingsprijs $8.00Aanbieding -
Pauwstaart Pluim met Echte Veren – Luxe Sensual Play Tickler & Kietelveer
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $13.00Normale prijsEenheidsprijs / per$22.00Aanbiedingsprijs $13.00Aanbieding -
Kinky Bear Leren Harnas & Oogmasker 12cm – Bondage Beer Sleutelhanger PU-Kunstleer
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $15.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $15.00 -
Kinky Bear met Collar, Bel & Oogmasker 12cm – Bondage Beer Sleutelhanger Zwart Broekje
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $15.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $15.00 -
Kinky Bear Sleutelhanger Zwart – Bondage Beer met Metalen Kettingen, Oogmasker & Boeien 12cm
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $15.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $15.00 -
Eetbare Body Paint Karamel 83g – Zoete Bodypaint voor Sensuele Foreplay
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $11.00Normale prijsEenheidsprijs / per$27.00Aanbiedingsprijs $11.00Aanbieding -
Balzak Flesopener – Grappige Metalen Flessenopener met Polyresin Grip (75g)
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $8.00Normale prijsEenheidsprijs / per$10.00Aanbiedingsprijs $8.00Aanbieding -
Kinky Bear Groot 32cm – BDSM Knuffelbeer met Boeien, Collar & Oogmasker | Wit of Bruin
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / per$37.00Aanbiedingsprijs $34.00Kinky Bear Groot 32cm – BDSM Knuffelbeer met Boeien, Collar & Oogmasker | Wit of Bruin
Normale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / per$37.00Aanbiedingsprijs $34.00Kinky Bear Groot 32cm – BDSM Knuffelbeer met Boeien, Collar & Oogmasker | Wit of Bruin
Normale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / per$37.00Aanbiedingsprijs $34.00Aanbieding -
Herbruikbare RVS Rietjes Naakte Dames - Duurzame Set van 6 + Borsteltje
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $6.00Normale prijsEenheidsprijs / per$11.00Aanbiedingsprijs $6.00Aanbieding -
Echte Lederen Split Slapper – 35 cm met D-ring & Gunmetal Details
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $47.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $47.00 -
BDSM Sporen voor Stilettos – Luxe Spurs Nickelvrij & Vegan
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $45.00Normale prijsEenheidsprijs / per$46.00Aanbiedingsprijs $45.00Aanbieding -
Bruine Vos Staart Vegan 56cm 107g - Warm Bruin Sensual Play Tickler BDSM
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $34.001 reviewUitverkocht -
Zilvervos Staart Vegan 56cm 107g - Zilvergrijs Kunstvacht Tickler
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $34.00 -

Intiem Slapper Tuigleer 24cm 50g - 3-Laags Mini Paddle voor CBT & Gevoelige Zones | Zwart & Lichtbruin
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $34.00Intiem Slapper Tuigleer 24cm 50g - 3-Laags Mini Paddle voor CBT & Gevoelige Zones | Zwart & Lichtbruin
Normale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $34.00Intiem Slapper Tuigleer 24cm 50g - 3-Laags Mini Paddle voor CBT & Gevoelige Zones | Zwart & Lichtbruin
Normale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $34.00Uitverkocht -
Bondage in Luxury Diamond Wrist Cuffs Goud – Vergulde Handboeien met Strass
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $52.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $52.00 -
Sleutelhanger Tuigleer Slapper met Studs – Handgemaakt BDSM Accessoire (3 maten)
🔒 Discreet verzondenNormale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $34.00Sleutelhanger Tuigleer Slapper met Studs – Handgemaakt BDSM Accessoire (3 maten)
Normale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $34.00Sleutelhanger Tuigleer Slapper met Studs – Handgemaakt BDSM Accessoire (3 maten)
Normale prijs $34.00Normale prijsEenheidsprijs / perAanbiedingsprijs $34.00
BDSM Accessoires Kopen - Diverse Hebbedingetjes & Gadgets
Op zoek naar BDSM accessoires die je collectie compleet maken? Ontdek onze unieke verzameling diverse BDSM hebbedingetjes - praktische tools, lifestyle items en verrassende gadgets die essentieel zijn voor elke BDSM-liefhebber.
Onze BDSM Accessoires Collectie
Bondage Tape & Praktische Tools: Zelfklevende bondage tape in diverse kleuren, herbruikbaar en plakt niet aan huid. Perfect voor snelle vastbinding zonder knopen. Daarnaast karabijnhaken, D-ringen en snap hooks voor flexibele bondage setups.
Lifestyle Sieraden & Sleutelhangers: Draag je BDSM lifestyle subtiel met day collars, armbanden en sleutelhangers met triskelion symbolen, O-ringen en handboei designs. Perfect voor herkenning binnen de community.
Oogmaskers & Sensory Play: Luxe blinddoeken en oogmaskers voor sensory deprivation. Door het zicht weg te nemen intensiveren alle andere zintuigen tijdens je BDSM-sessies.
Discrete Opbergzakken: Lockable toy bags en discrete opbergzakken houden je collectie veilig, hygiënisch en uit het zicht. Van travel bags tot onder-bed opslag.
BDSM Boeken & Educatie: Leer nieuwe technieken met beginnersboeken, Shibari guides en psychologie boeken. Kennis is essentieel voor veilige, consensuele BDSM.
Unieke Gadgets: BDSM dobbelstenen, kaartspellen, aftercare kits en novelty items die je nergens anders vindt.
Waarom Bij SM-speeltjes?
Sinds 2014 bieden we unieke BDSM accessoires met discrete verzending, expert advies en kwaliteitsgarantie. Bestel vandaag en ontvang binnen 2-5 werkdagen, of haal af in Kasterlee!
Shop nu diverse BDSM hebbedingetjes en compleet je collectie!























